Aktualności
 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Przystanek Łojewo
Gmina Inowrocław - Przystanek Łojewo
Przystanek Łojewo
przeglądaj 6 zdjęć

Przystanek Łojewo to miejsce spotkań, relaksu, wypoczynku, to ciekawy punkt na mapie Gminy Inowrocław.

W ramach Przystanku Łojewo oferujemy naszym Gościom:
- wypoczynek nad Małym Gopłem - zapraszamy na nasze tereny zielone, plac zabaw, siłownię zewnętrzną, boisko do piłki nożnej, siatkówki plażowej. Istnieje możliwość  rozpalenia ogniska, skorzystania z drewnianej altany. W okresie wiosenno-letnim czynna jest kawiarenka, wypożyczalnia sprzętów wodnych i sportowo-animacyjnych.
Nad Małym Gopłem odbywa się wiele imprez gminnych - Święto Kujawskiego Słońca (długi weekend majowy), Powitanie Lata z obrzędem Nocy Świętojańskiej, Festiwal Piosenki Ładnej i wiele innych ciekawych wydarzeń.
- zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich - trzech sal  muzealnych: Stanisława Przybyszewskiego, Izby Kujawskiej i Askaukalis, a także galerii rzeźb, które powstały podczas plenerów rzeźbiarskich, które od lat latem odbywają się w Łojewie.

W sezonie letnim czekamy na Państwa w kawiarence i wypożyczalni sprzętu wodnego: wtorek - czwartek 14.00 - 20.00, w weekendy i święta: 12.00 - 22.00 (wypożyczanie sprzętu do 19.00).

W Centrum Dziedzictwa jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok: poniedziałek - piątek: godz. 9.00-15.00.

Turystów pragnących zwiedzić sale muzealne w weekendy, zarezerwować sprzęt wodny lub zgłosić grupę zorganizowaną, prosimy o uzgodnienie terminu telefonicznie: 52 351 05 75 .

 

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Twitterze
Link QR - Przystanek Łojewo
skanuj link
kopiuj link
 
Na górę