Śladami Stanisława Przybyszewskiego
Wizyta w Wągrowcu.
Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak zaprasza
17 kwietnia 2018 r.
Z okazji upamiętnienia 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak zaprasza Mieszkańców Gminy Inowrocław
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
17 kwietnia 2018 r.
W dniu 13 kwietnia 2018 roku odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.
XX Turnieju o Puchar Księdza Proboszcza w Tenisie Stołowym.
17 kwietnia 2018 r.
14 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Turzanach wzięli udział w XX Turnieju o Puchar Księdza Proboszcza w Tenisie Stołowym.
Miejsca Pamięci (1918-1920), 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę
16 kwietnia 2018 r.
Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie również zaangażowało się w upamiętnienie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
„Giełda szkół” - SP Sławęcinek
16 kwietnia 2018 r.
Dnia 11.04.2018r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku odbyła się „Giełda szkół”. Po raz 15 gościliśmy w naszych  murach przedstawicieli (nauczycieli i uczniów) 20 szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych z Inowrocławia, powiatu inowrocławskiego oraz miasta Bydgoszczy.
II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław
14 kwietnia 2018 r.
W Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Górze odbył się II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław.
Piknik Historyczny DLA NIEPODLEGŁEJ
13 kwietnia 2018 r.
13 kwietnia 2018 r. roku w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Górze odbył się Piknik historyczny  DLA NIEPODLEGŁEJ.  Projekt zrealizowany został w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Stowarzyszenie Mimo Wszystko - Latkowo
12 kwietnia 2018 r.
Quilling - daj się wkręcić! Quilling to fantastyczna metoda dekoracji, polegająca na tworzeniu ozdób za pomocą wąskich paseczków kolorowego papieru. Paski zwija się i formuje, nadając im przeróżne kształty.
Uczeń Gminy Inowrocław w Lidze Zadaniowej Wydziału Matematyki i Informatyki w Toruniu
11 kwietnia 2018 r.
II miejsce Mateusza Szumowskiego w Lidze Zadaniowej
Wielkanoc w świetlicy w Łojewie
4 kwietnia 2018 r.
„Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku. I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody. W zielone każdy gra. Już zima poszła spać za morze a w naszych sercach radość gra.”
Dzieci i młodzież ze świetlicy w Sławęcinku na kręgielni
3 kwietnia 2018 r.
03.04.2018 roku 26 osobowa grupa dzieci i młodzieży ze świetlicy w Sławęcinku pojechała wraz z opiekunami do kręgielni spalić świąteczne kalorie.
Wielkanocne zajęcia w świetlicy Orłowo
3 kwietnia 2018 r.
Wielkanoc jest najważniejszym świętem chrześcijańskim. Ustanowione w II wieku na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa są okazją do przemyśleń, a także czasem radości.
 Święconka w Sławęcinku
3 kwietnia 2018 r.
Jak tradycja każe co roku w Wielką Sobotę święcimy pokarmy. Tak też i w tym roku mieszkańcy Sławęcinka zebrali się licznie w naszej świetlicy, aby ksiądz poświęcił przyniesione wielkanocne koszyczki.
30 marca 2018 r.
Radosnego Alleluja!
Wielkanocne spotkanie w Żalinowie
28 marca 2018 r.
W przedświąteczną środę, 28 marca, w Dziennym Domu „Senior+” w Żalinowie, prowadzonym przez Spółdzielnię Socjalną WIGOR, odbyło się spotkanie wielkanocne.
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w SP w Turzanach
27 marca 2018 r.
Dnia 20 marca uczniowie z klasy III Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Turzanach obchodzili Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej
VIII Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej
27 marca 2018 r.
Jak co roku w marcu UKS „AUT” był organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci.
W Łojewie witali wiosnę
27 marca 2018 r.
Wiosna to chyba najbardziej wyczekiwana pora roku.
SP Orłowo - finał eliminacji powiatowych OTWP
26 marca 2018 r.
Dnia 21 III 2018r. uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie, Zuzanna Radzimińska oraz Alan Lewandowski (najlepsi w eliminacjach OTWP gminny Inowrocław), wzięli udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.